Nový sanitní vůz pro Hospic Anežky České

Na základě darů a příspěvků z minulého roku se podařilo realizovat plán na pořízení nového sanitního vozu pro pacienty Hospice Anežky České.

S velkou radostí oznamujeme, že v září letošního roku došlo k dodání nového sanitního vozu pro Hospic Anežky České v Červeném Kostelci. Původní sanita sloužila pacientům od založení hospice bezmála celých 24 let, a přestože byla průběžně modernizována, už nebyla ve vyhovujícím stavu. Možnost převážet pacienty vlastním vozem je přitom pro naplnění poslání hospicové péče velmi důležitá.

Na pořízení nové sanity byl proto určen výtěžek z několika benefičních akcí pořádaných Oblastní charitou Červený Kostelec a dalšími organizacemi. Nespočet dárců díky příspěvkům, či účastí na akcích konaných během roku 2017, jako byl kupříkladu charitní ples, benefiční koncerty, prodejní výstava Šikovné ruce pro hospic či sportovní akce „Běh pro hospic“, pomohl realizovat tento účel. Na nákup sanity byly využity také výtěžky prodejních charitativních bazarů konaných v Náchodě a v Hronově.

Všem dárcům a podporovatelům Hospice Anežky České – za všechny jmenujme alespoň organizátory dobročinných bazarů Církev bratrskou v Náchodě a Modré srdce o. s. z Hronova - srdečně děkujeme a pracovníkům hospice přejeme, ať vůz věrně slouží jim i pacientům.

Podpořte prosím DMS zprávou Domov sv. Josefa a Hospic Anežky České

DMS

Kalendář

   
«  
  »
PoÚtStČtSoNe
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031