Senioři cestovali do Ženevy

Senioři cestovali do Ženevy
Obyvatelé obou pečovatelských domů znovu cestovali. Tentokrát do Ženevy, ale jen díky fotografiím a velice zajímavé přednášce manželů Pavla a Zdeny Kafkových.

Tato přednáška probíhala po dvě podzimní odpoledne. O své zážitky se s námi podělili tito manželé, kteří na kolech najeli spoustu kilometrů. Poutavým způsobem jsme společně s nimi prožili celou řadu dobrodružství a příjemných okamžiků. Tímto jim velice děkujeme za jejich čas a příjemně strávené chvíle.

Začátek listopadu patřil vzpomínce na všechny zemřelé. Proto jsme našim klientům pomohli uskutečnit návštěvu okolních místních hřbitovů, kde mohli rozsvítit svíčky na hrobech svých příbuzných.

Tradičně plánujeme uspořádat koncem listopadu oblíbené hudební odpoledne, plné písniček, scének a veselé zábavy. Začátkem prosince zavítá jako každý rok Mikuláš s rozpustilým čertem a také čekají na naše seniory adventní koncerty, milá návštěva v Mateřské školce v Náchodské ulici, kde pro nás jako loni bude připraveno vánoční vystoupení, ochutnávka cukroví a možnost zahrát si s dětmi nějaké hry či zavzpomínat a povyprávět o vánočních zvycích dávných dob. Plánujeme vyhlásit soutěž o nejlépe nazdobený adventní věneček a spoustu dalších akcí. Snažíme se, aby se naši senioři měli na co těšit a měli před sebou stále něco pěkného.

Podpořte prosím DMS zprávou Domov sv. Josefa a Hospic Anežky České

DMS

Kalendář

   
«  
  »
PoÚtStČtSoNe
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031