Mikuláš, čert a anděl zavítali do pečovatelského domu

Mikuláš, čert a anděl zavítali do pečovatelského domu
Jako každý rok, tak i letos, zavítali do našeho pečovatelského domu Mikuláš, čert a anděl a vzduch se nasytil předvánoční atmosférou plnou radosti a lásky.

Děti z MŠ z ul. Náchodské a z MŠ Větrník přišly potěšit a obdarovat naše seniory milými písničkami, básněmi, ale i přáníčky.

Děkujeme Vám, že na nás myslíte a vždy nám rozdáte radost a pohodu. Nechyběla ani vlastní nadílka pro naše obyvatele, kteří s chutí zazpívali, zarecitovali nebo nějakým vtipem potěšili Mikuláše, čerta a anděla. Ze společenské místnosti se rozléhal hlahol a smích. Bylo to skutečně příjemně strávené dopoledne, na které se každoročně všichni moc těší.

Naše charitní pečovatelská služba koncem listopadu uspořádala pro své klienty zdařilé hudební odpoledne. S chutí, jak k poslechu, tak i k tanci, nám zazpíval a zahrál Vlad. Kábrt. Rádi jsme uvítali pana O. Středu s milou básní, kterou sám složil. Program zpestřily známé zpěvačky (v roli Nadi Urbánkové a Yvety Simonové naše pečovatelky), se kterými si naši posluchači s chutí zazpívali a zavzpomínali na mládí.

 V závěru si účastníci zasoutěžili v oblíbené hře KUFR. Vítězové, ale i poražení, byli oceněni. Nezapomněli jsme ani na naše oslavence, kteří mají začátkem prosince své narozeniny. Právě těm zahrál pan Kábrt na přání. Na chmurné listopadové počasí snad nikdo nevzpomněl.

Na Štědrý den naše pečovatelská služba uskutečnila rozvoz štědrovečerní večeře pro ty, kteří zůstanou sami. Děkujeme kuchařkám v místním hospici, které nám tuto slavností večeři připravily a přidaly i vánoční cukroví a ovoce.

Tříkrálová sbírka 2019

Přečtěte si nový bulletin

2018_03_bulletin_och_web.pdf

Podpořte prosím DMS zprávou Domov sv. Josefa a Hospic Anežky České

DMS

Kalendář

   
«  
  »
PoÚtStČtSoNe
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31